Kim jesteśmy

  • Firma Kiloutou, założona w 1980 r. przez Franky’ego Mullieza, jest francuskim liderem w zakresie wynajmu sprzętu i zalicza się do najlepszych w swojej branży.

   

  • Przy oczekiwanym obrocie w wysokości 330 mln euro w 2011 r (wyłączając zakup firmy BM Loc) firma KILOUTOU kontynuuje swój rozwój na rynku wynajmu sprzętu we Francji, obsługując bardzo zróżnicowanych klientów: wielkie przedsiębiorstwa krajowe, firmy budowlane, rzemieślnicy, władze i administracja, przemysł, usługi, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także klienci indywidualni.

   

  • W 2011 r. firma KILOUTOU rozbudowała sieć swoich agencji do 300 placówek. KILOUTOU poprzez wszystkie powiązane usługi proponuje dziś szeroką gamę 750 artykułów i 220 000 rodzajów sprzętu dla różnych branż: podnośniki dla write term papers personelu, sprzęt do robót ziemnych, transportowy, budowlany, stan surowy i roboty wykończeniowe, pojazdy użytkowe, do obsługi wydarzeń i audiowizualne.

   

  • Profesjonalizm i skuteczność sieci KILOUTOU opierają się na wiedzy i umiejętnościach 2500 współpracowników przeszkolonych do pomocy w wyborze sprzętu i materiałów eksploatacyjnych dostosowanych do oczekiwanych wyników. Firma KILOUTOU, świadoma swojej odpowiedzialności jako lider na rynku wynajmu, prowadzi swoje inwestycje, łącząc:

   

  • dynamikę i zrównoważony rozwój: poszanowanie środowiska naturalnego dzięki wyborowi bezpiecznego i ekologicznego sprzętu oraz odpowiedniemu przetwarzaniu odpadów przemysłowych,

   

  • etykę społeczną, chroniąc i traktując z szacunkiem swoich pracowników poprzez ich szkolenie, dzielenie się zyskiem, otwarcie akcjonariatu pracowniczego i przyczynianie się do ogólnego rozwoju.

   

  • Od 2001 r. grupa Kiloutou jest kierowana przez prezesa i dyrektora generalnego, Xaviera Du Boÿs, i składa się z następujących marek:

   

  • BM-LOC jest uznaną we Francji firmą wynajmującą sprzęt do robót ziemnych i zagęszczania gruntu, znaną wśród klientów z jakości i profesjonalizmu, zwłaszcza w sektorze robót publicznych. Obecnie firma zatrudnia 600 pracowników w sieci 85 agencji.

  Top’Loc est jest liderem wynajmu sprzętu w regionie Lyonu, znanym wśród klientów z jakości i profesjonalizmu. Top’Loc działa poprzez następujące spółki: Top’Loc Lyon, która zajmuje się ogólnym wynajmem sprzętu; Top’Loc Réception, która jest wyspecjalizowana w wynajmie sprzętu do organizacji wydarzeń oraz Top’Loc Sanit’, która specjalizuje się w wynajmie przenośnych toalet. Spółka zatrudnia prawie 120 pracowników i posiada 18 agencji.

  • W lipcu 2011 r. firma Kiloutou nabyła działalność Elévation (wynajem pomostów roboczych) firmy AltéAd. Na działalność tą składały się spółki Sime, Le Gai Matelot Location i park pomostów roboczych grupy Revel. Razem stanowią one park 450 pomostów roboczych i wózków. Sime jest uznaną firmą wynajmującą pomosty robocze w regionie Szampanii i Burgundii. Posiada pięć agencji w Reims, Troyes, Auxerre, Montereau i Dijon. Zatrudnia 26 osób. Ten specjalista od podnośników jest ceniony za jakość usług, a zwłaszcza za wyjątkowe doświadczenie w dziedzinie podnośników nożycowych. Gai Matelot Location działa w Bretanii poprzez agencję w Bénodet. Grupa Revel prowadzi swoją działalność związaną z pomostami roboczymi w regionie Provence Alpes Côte d’Azur.

   

  • Mediac’up Atlantique, utworzona w 2003 r., korzysta z parku prawie 600 pomostów roboczych lub ciężarówek z podnośnikami oraz 150 wózków teleskopowych. Ten specjalista od podnośników jest znany z jakości swoich usług. Spółka liczy dziewięć agencji rozmieszczonych w Nantes Vertou, Nantes Héric, Montoire de Bretagne, Rennes, Angers, Cholet, Le Mans, La Roche sur Yon i Rouen. Zatrudnia 43 osoby.
  • Kiloutou Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2012 roku. Obecnie posiada 29 oddziałów na terenie całego kraju.

   

  • Kiloutou Poska Sp z.o.o. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 142 Z w Łodzi,
   Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.St. Warszawy W Warszawy, XIII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
   KRS : 0000410479 – REGON : 145989895 – NIP : 1182083103 – Kapital Zakladowy : 12 200 000 zl