NOWY ODDZIAŁ


WROCŁAW BIELANY - TYNIECKA 11NOWE MIEJSCE, NOWY STANDARD I MOŻLIWOŚCI

Znamy już datę uroczystego Otwarcia Wypożyczalni Kiloutou we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy już 24 września! Oddział ten łączy dwie wypożyczalnie przy ul. Kaczeńcowej 2-8 oraz ul. Kwiatkowskiego 15. Obiekt, oprócz znanej już podstawowej funkcji centrum obsługi klienta oraz centrum serwisowego, spełnia również nowe funkcje. Stanowi centrum handlowych spotkań z klientami i miejsce spotkań dla pracowników w przyjaznej atmosferze. Jest również wizytówką Kiloutou jako odpowiedzialnego za środowisko podmiotu gospodarczego (obiekt spełnia najwyższe standardy z zakresu ochrony środowiska), a także pełni rolę sklepu, w którym każdy z klientów będzie mógł zaopatrzyć się we wszystkie akcesoria niezbędne do wypożyczonych maszyn i urządzeń. Głównym usprawnieniem jest więcej miejsca, w którym z łatwością i wygodnie można porozmawiać z naszymi doradcami i następnie wynająć sprzęt. Wydzielone strefy parkowania, dedykowane strefy zwrotu i wydań maszyn, wydzielona strefa myjni oraz strefa ładowania akumulatorów mają zdecydowanie przyspieszyć obsługę. Dodatkowe klimatyzowane pomieszczenia biurowe, a wśród nich przestronna sala szkoleniowa ma zdecydowanie zwiększyć komfort klientów i pracowników.

Na uroczyste otwarcie, przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje i nagrody!


 

1. KONKURS MASZYNA NA POWITANIE


Czym jest jednak sam budynek bez uśmiechniętych twarzy ludzi, którzy go odwiedzają? 
Aby obiekt mógł w pełni spełnić swoją rolę, zapraszamy wszystkich klientów i pracowników na otwarcie. Już 24 września odbędzie się uroczystość z licznymi prezentacjami, podczas których będzie można dowiedzieć się dużo ciekawych informacji na temat maszyn z naszej oferty, spotkać innych klientów z branży, wspólnie obejrzeć maszyny w akcji, spróbować świeżutkich potraw z grilla oraz wygrać liczne nagrody (m.in. elektronarzędzia Bosch, myjki do okien Karcher). Dla każdego z gości przewidziany jest upominek!


ZAPYTAJ O VOUCHER, WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

I WYNAJMIJ DOWOLNĄ MASZYNĘ NA 1 DOBĘ ZA 1 ZŁOTÓWKĘ!


Specjalnie na tą okazję we wszystkich oddziałach we Wrocławiu i w oddziale w Jaworze w okresie od 1. lutego 2020 do 24. września 2020 trwa promocja  „Maszyna na powitanie”. Każdy klient po okazaniu specjalnego vouchera może wynająć dowolną maszynę na 1 dzień za 1 zł.


 

 2. KONKURS DLA FANÓW NA FACEBOOKU


Dodatkowo na funpagu oddziału KILOUTOU Polska Wrocław Bielany, będzie można wziać udział w konkursie „ZGARNIJ IPHONE 11 OD KILOUTOU” 

Do wygrania będzie designerski iPhone 11 w kolorze białym!Zgarnij iPhone 11 od Kiloutou!JAK ZDOBYĆ NAGRODĘ GŁÓWNĄ? 
 
Dowiesz się wkrótce! 
Śledź nasz funpage Kiloutou Polska