NOWY ODDZIAŁ I AŻ DWA KONKURSY NA OTWARCIE!


WROCŁAW BIELANY - TYNIECKA 11


Po długim oczekiwaniu związanym z obecną sutuacją w Polsce, poznaliśmy wreszcie datę uroczystego otwarcia wypożyczalni Kiloutou Wrocław Bielany. Serdecznie zapraszamy już 24 września!  Na uroczyste otwarcie, przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje oraz aż dwa konkursy, w których można będzie wygrać maszyny Bosh i Karcher, a także najnowszy iPhone 11! Zapoznaj się ze szczegółami poniżej:
Czym jest jednak sam budynek bez uśmiechniętych twarzy ludzi, którzy go odwiedzają? Aby obiekt mógł w pełni spełnić swoją rolę, zapraszamy wszystkich klientów naszych oddziałów we Wrocławiu i Jaworze na otwarcie już 24 września na ulicę Tyniecką 11 we Wrocławiu. W jego trakcie będziesz mieć okazję zapoznać się z naszą ofertą, zobaczyć pokazy maszyn, spróbować pysznych i świeżutkich potraw z grilla, a także poznać innych, naszych klientów z branży. Dodatkowo, możesz wziąć udział w konkursie "Maszyna na powitanie" i zdobyć jedną z sześciu nagród ufundowanych przez naszych partnerów. Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi!


Odpowiedz kreatywnie na pytanie, przyjdź na uroczyste otwarcie i wygraj jedną z wyjątkowych nagród!


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ NAGRODĘ!


Czekamy na Twoje zgłoszenie do 18 września. Pamiętaj, że aby wygrać nagrodę, musisz pojawić się na uroczystym otwarciu!

Sprawdź regulamin promocji >>


 


Czy obserwujesz już nasze profile w social mediach? Jeśli nie, to najwyższa pora aby zacząć! Dla naszych funów na Facebooku przygotowaliśmy również konkurs, w którym będzie można wygrać designerski iPhpone 11 w kolorze białym! Zacznij śledzić nasze profile, aby nie przegapić szczegółów konkursu.


JAK ZDOBYĆ NAGRODĘ GŁÓWNĄ? 
 
Dowiesz się już 7 września! 
Śledź nasz funpage Kiloutou Polska

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY