Usługi dla PROfesjonalistów

Nasze główne usługi

Jak rezerwować sprzęt on-line?

Czytaj więcej +

Jak rezerwować sprzęt on-line?

Czytaj więcej +

Jak rezerwować sprzęt on-line?

Czytaj więcej +

Wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowalnych KILOUTOU pragnie zaoferować Ci nie tylko najlepszej jakości, profesjonalne urządzenia, ale również szereg usług, dzięki którym wypożyczanie maszyn będzie dla Ciebie łatwiejsze. Kontaktując się z nami, będziesz mieć okazję porozmawiać z fachowcami i pasjonatami branży budowlanej, którzy gotowi są wspierać Cię przy każdym projekcie, aby były realizowane z sukcesem!

Elastyczny wynajem i wysoka dostępność sprzętu. W KILOUTOU oferujemy przejrzyste i korzystne warunki wynajmu dla naszych klientów. Trzymamy się tych samych standardów bez względu na to, w jaki sposób wynajmujesz sprzęt. Zdecyduj się na wynajem online lub bezpośrednio w oddziale. 

Obsługa logistyki i magazów, wsparcie na potrzeby inwentaryzacji. Możemy wynająć nawet do 100 podnośników na jeden weekend. Specjaliści od wynajmu stworzą spersonalizowaną ofertę w zależności od wysokości regałów magazynowych czy rozmiarów inwentaryzacji. 

Zapewniamy niezbędne akcesoria, osprzęt, elementy ochrony osobistej. W zależności od ich rodzaju, część z nich możesz kupić lub wynająć. Zależy nam na tym, by użytkowanie naszych urządzeń odbywało się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy operatorów.

Dostawy i odbiór sprzętu organizujemy dla wszystkich rodzajów maszyn. Czy jest to 16 tonowy walec czy młotowiertarka, sprzęt trafi pod właściwy adres. Ze względu na posiadanie oddziałów w kluczowych miastach Polski, jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie wszędzie.

KILOUTOU Depot - wypożyczalnia na budowie. Posiadamy również zaplecze sprzętowo-serwisowe dedykowane dla dużych inwestycji. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej i efektywniej realizować nawet bardzo wymagające zapotrzebowania na sprzęt na placu budowy.

Nie oszczędzamy na serwisie i naprawach sprzętu. Jakość maszyn i bezpieczeństwo operatora są dla nas priorytetem. Posiadamy zespół fachowców, którzy regularnie przeprowadzają kontrole funkcjonalności maszyn i naprawiają usterki. 

KILOUTOU Protection - na wypadek kradzieży lub zniszczenia sprzętu. Chronimy najemcę przed konsekwencjami zdarzeń losowych, takimi jak działania zjawisk atmosferycznych, błędy osób trzecich, kradzieże i inne. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie! 

Więcej +

Katalog wynajmu - starannie wyselokcjonowana oferta maszyn. Katalog składa się z naszych najlepszych propozycji sprzętowych. Pobierz katalog na swój dysk lub przeglądaj on-line.

Więcej +

Rozwijamy usługi on-line dla naszych klietnów. Rezerwuj i wynajmuj sprzęt przez Internet w dogodnym dla Ciebie momencie dnia. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy na rynku, by skracać Twoją ścieżkę zakupową.

Więcej +